Planning opleidingen

Efficienter Werken Programma verzorgt deze opleiding zowel in avond- als in dag- als in weekendopleiding. De avondopleiding is van 19.00 tot 22.00 uur, de dagopleiding is van 10.00 tot 16.00 uur. De trainer-coach maakt tijdens de tweede bijeenkomst een planning voor de twee werkplekbezoeken bij u thuis of op de werkplek binnen uw organisatie.

Onze opleidingen starten jaarlijks in februari, april, juni, september, oktober en december.

Lesdata opleidingen per locatie:

Datum: Dag: Locatie: Start: Eind:
05-12-19 Donderdag (dag) – les 1 Amsterdam 10.00 13.00
19-12-19 Donderdag (dag) – les 2 Amsterdam 10.00 13.00
07-12-19 Zaterdag (dag) – les 1 Amsterdam 10.00 13.00
21-12-19 Zaterdag (dag) – les 2 Amsterdam 10.00 13.00
03-12-19 Dinsdag (avond) – les 1 Amsterdam 19.00 22.00
17-12-19 Dinsdag (avond) – les 2 Amsterdam 19.00 22.00
12-12-19 Donderdag (avond) – les 1 Amsterdam 19.00 22.00
19-12-19 Donderdag (avond) – les 2 Amsterdam 19.00 22.00
04-12-19 Woensdag (dag) – les 1 Alkmaar 10.00 13.00
18-12-19 Woensdag (dag) – les 2 Alkmaar 10.00 13.00
02-12-19 Maandag (avond) – les 1 Alkmaar 19.00 22.00
16-12-19 Maandag (avond) – les 2 Alkmaar 19.00 22.00
04-12-19 Woensdag (avond) – les 1 Alkmaar 19.00 22.00
18-12-19 Woensdag (avond) – les 2 Alkmaar 19.00 22.00
04-12-19 Woensdag (dag) – les 1 Arnhem 10.00 13.00
18-12-19 Woensdag (dag) – les 2 Arnhem 10.00 13.00
02-12-19 Maandag (avond) – les 1 Arnhem 19.00 22.00
16-12-19 Maandag (avond) – les 2 Arnhem 19.00 22.00
04-12-19 Woensdag (avond) – les 1 Arnhem 19.00 22.00
18-12-19 Woensdag (avond) – les 2 Arnhem 19.00 22.00
06-12-19 Vrijdag (dag) – les 1 Breda 10.00 13.00
20-12-19 Vrijdag (dag) – les 2 Breda 10.00 13.00
02-12-19 Maandag (avond) – les 1 Breda 19.00 22.00
16-12-19 Maandag (avond) – les 2 Breda 19.00 22.00
04-12-19 Woensdag (avond) – les 1 Breda 19.00 22.00
18-12-19 Woensdag (avond) – les 2 Breda 19.00 22.00
04-12-19 Woensdag (dag) – les 1 Den Haag 10.00 13.00
18-12-19 Woensdag (dag) – les 2 Den Haag 10.00 13.00
02-12-19 Maandag (avond) – les 1 Den Haag 19.00 22.00
16-12-19 Maandag (avond) – les 2 Den Haag 19.00 22.00
04-12-19 Woensdag (avond) – les 1 Den Haag 19.00 22.00
18-12-19 Woensdag (avond) – les 2 Den Haag 19.00 22.00
03-12-19 Dinsdag (dag) – les 1 Eindhoven 10.00 13.00
17-12-19 Dinsdag (dag) – les 2 Eindhoven 10.00 13.00
07-12-19 Zaterdag (dag) – les 1 Eindhoven 10.00 13.00
21-12-19 Zaterdag (dag) – les 2 Eindhoven 10.00 13.00
03-12-19 Dinsdag (avond) – les 1 Eindhoven 19.00 22.00
17-12-19 Dinsdag (avond) – les 2 Eindhoven 19.00 22.00
12-12-19 Donderdag (avond) – les 1 Eindhoven 19.00 22.00
19-12-19 Donderdag (avond) – les 2 Eindhoven 19.00 22.00
06-12-19 Vrijdag (dag) – les 1 Enschede 10.00 13.00
20-12-19 Vrijdag (dag) – les 2 Enschede 10.00 13.00
02-12-19 Maandag (avond) – les 1 Enschede 19.00 22.00
16-12-19 Maandag (avond) – les 2 Enschede 19.00 22.00
04-12-19 Woensdag (avond) – les 1 Enschede 19.00 22.00
18-12-19 Woensdag (avond) – les 2 Enschede 19.00 22.00
04-12-19 Woensdag (dag) – les 1 Groningen 10.00 13.00
18-12-19 Woensdag (dag) – les 2 Groningen 10.00 13.00
02-12-19 Maandag (avond) – les 1 Groningen 19.00 22.00
16-12-19 Maandag (avond) – les 2 Groningen 19.00 22.00
04-12-19 Woensdag (avond) – les 1 Groningen 19.00 22.00
18-12-19 Woensdag (avond) – les 2 Groningen 19.00 22.00
06-12-19 Vrijdag (dag) – les 1 Leeuwarden 10.00 13.00
20-12-19 Vrijdag (dag) – les 2 Leeuwarden 10.00 13.00
02-12-19 Maandag (avond) – les 1 Leeuwarden 19.00 22.00
16-12-19 Maandag (avond) – les 2 Leeuwarden 19.00 22.00
04-12-19 Woensdag (avond) – les 1 Leeuwarden 19.00 22.00
18-12-19 Woensdag (avond) – les 2 Leeuwarden 19.00 22.00
06-12-19 Vrijdag (dag) – les 1 Maastricht 10.00 13.00
20-12-19 Vrijdag (dag) – les 2 Maastricht 10.00 13.00
02-12-19 Maandag (avond) – les 1 Maastricht 19.00 22.00
16-12-19 Maandag (avond) – les 2 Maastricht 19.00 22.00
04-12-19 Woensdag (avond) – les 1 Maastricht 19.00 22.00
18-12-19 Woensdag (avond) – les 2 Maastricht 19.00 22.00
05-12-19 Donderdag (dag) – les 1 Rotterdam 10.00 13.00
19-12-19 Donderdag (dag) – les 2 Rotterdam 10.00 13.00
07-12-19 Zaterdag (dag) – les 1 Rotterdam 10.00 13.00
21-12-19 Zaterdag (dag) – les 2 Rotterdam 10.00 13.00
03-12-19 Dinsdag (avond) – les 1 Rotterdam 19.00 22.00
17-12-19 Dinsdag (avond) – les 2 Rotterdam 19.00 22.00
12-12-19 Donderdag (avond) – les 1 Rotterdam 19.00 22.00
19-12-19 Donderdag (avond) – les 2 Rotterdam 19.00 22.00
03-12-19 Dinsdag (dag) – les 1 Utrecht 10.00 13.00
17-12-19 Dinsdag (dag) – les 2 Utrecht 10.00 13.00
07-12-19 Zaterdag (dag) – les 1 Utrecht 10.00 13.00
21-12-19 Zaterdag (dag) – les 2 Utrecht 10.00 13.00
03-12-19 Dinsdag (avond) – les 1 Utrecht 19.00 22.00
17-12-19 Dinsdag (avond) – les 2 Utrecht 19.00 22.00
12-12-19 Donderdag (avond) – les 1 Utrecht 19.00 22.00
19-12-19 Donderdag (avond) – les 2 Utrecht 19.00 22.00
04-12-19 Woensdag (dag) – les 1 Venlo 10.00 13.00
18-12-19 Woensdag (dag) – les 2 Venlo 10.00 13.00
02-12-19 Maandag (avond) – les 1 Venlo 19.00 22.00
16-12-19 Maandag (avond) – les 2 Venlo 19.00 22.00
04-12-19 Woensdag (avond) – les 1 Venlo 19.00 22.00
18-12-19 Woensdag (avond) – les 2 Venlo 19.00 22.00
03-12-19 Dinsdag (dag) – les 1 Zwolle 10.00 13.00
17-12-19 Dinsdag (dag) – les 2 Zwolle 10.00 13.00
07-12-19 Zaterdag (dag) – les 1 Zwolle 10.00 13.00
21-12-19 Zaterdag (dag) – les 2 Zwolle 10.00 13.00
03-12-19 Dinsdag (avond) – les 1 Zwolle 19.00 22.00
17-12-19 Dinsdag (avond) – les 2 Zwolle 19.00 22.00
12-12-19 Donderdag (avond) – les 1 Zwolle 19.00 22.00
19-12-19 Donderdag (avond) – les 2 Zwolle 19.00 22.00