Planning opleidingen

Efficienter Werken Programma verzorgt deze opleiding zowel in avond- als in dag- als in weekendopleiding. De avondopleiding is van 19.00 tot 22.00 uur, de dagopleiding is van 10.00 tot 16.00 uur. De trainer-coach maakt tijdens de tweede bijeenkomst een planning voor de twee werkplekbezoeken bij u thuis of op de werkplek binnen uw organisatie.

Onze opleidingen starten jaarlijks in februari, april, juni, september, oktober en december.

Lesdata opleidingen per locatie:

Datum: Dag: Les: Locatie: Start: Eind:
08-10-20 Donderdag Les 1 Amsterdam 10.00 13.00
22-10-20 Donderdag Les 2 Amsterdam 10.00 13.00
10-10-20 Zaterdag Les 1 Amsterdam 10.00 13.00
24-10-20 Zaterdag Les 2 Amsterdam 10.00 13.00
06-10-20 Dinsdagavond Les 1 Amsterdam 19.00 22.00
27-10-20 Dinsdagavond Les 2 Amsterdam 19.00 22.00
08-10-20 Donderdagavond Les 1 Amsterdam 19.00 22.00
29-10-20 Donderdagavond Les 2 Amsterdam 19.00 22.00
07-10-20 Woensdag Les 1 Alkmaar 10.00 13.00
21-10-20 Woensdag Les 2 Alkmaar 10.00 13.00
05-10-20 Maandagavond Les 1 Alkmaar 19.00 22.00
26-10-20 Maandagavond Les 2 Alkmaar 19.00 22.00
07-10-20 Woensdagavond Les 1 Alkmaar 19.00 22.00
28-10-20 Woensdagavond Les 2 Alkmaar 19.00 22.00
07-10-20 Woensdag Les 1 Arnhem 10.00 13.00
28-10-20 Woensdag Les 2 Arnhem 10.00 13.00
05-10-20 Maandagavond Les 1 Arnhem 19.00 22.00
26-10-20 Maandagavond Les 2 Arnhem 19.00 22.00
07-10-20 Woensdagavond Les 1 Arnhem 19.00 22.00
28-10-20 Woensdagavond Les 2 Arnhem 19.00 22.00
09-10-20 Vrijdag Les 1 Breda 10.00 13.00
30-10-20 Vrijdag Les 2 Breda 10.00 13.00
05-10-20 Maandagavond Les 1 Breda 19.00 22.00
26-10-20 Maandagavond Les 2 Breda 19.00 22.00
07-10-20 Woensdagavond Les 1 Breda 19.00 22.00
28-10-20 Woensdagavond Les 2 Breda 19.00 22.00
07-10-20 Woensdag Les 1 Den Haag 10.00 13.00
28-10-20 Woensdag Les 2 Den Haag 10.00 13.00
05-10-20 Maandagavond Les 1 Den Haag 19.00 22.00
26-10-20 Maandagavond Les 2 Den Haag 19.00 22.00
07-10-20 Woensdagavond Les 1 Den Haag 19.00 22.00
28-10-20 Woensdagavond Les 2 Den Haag 19.00 22.00
06-10-20 Dinsdag Les 1 Eindhoven 10.00 13.00
27-10-20 Dinsdag Les 2 Eindhoven 10.00 13.00
10-10-20 Zaterdag Les 1 Eindhoven 10.00 13.00
31-10-20 Zaterdag Les 2 Eindhoven 10.00 13.00
06-10-20 Dinsdagavond Les 1 Eindhoven 19.00 22.00
27-10-20 Dinsdagavond Les 2 Eindhoven 19.00 22.00
08-10-20 Donderdagavond Les 1 Eindhoven 19.00 22.00
29-10-20 Donderdagavond Les 2 Eindhoven 19.00 22.00
09-10-20 Vrijdag Les 1 Enschede 10.00 13.00
23-10-20 Vrijdag Les 2 Enschede 10.00 13.00
05-10-20 Maandagavond Les 1 Enschede 19.00 22.00
19-10-20 Maandagavond Les 2 Enschede 19.00 22.00
07-10-20 Woensdagavond Les 1 Enschede 19.00 22.00
21-10-20 Woensdagavond Les 2 Enschede 19.00 22.00
07-10-20 Woensdag Les 1 Groningen 10.00 13.00
21-10-20 Woensdag Les 2 Groningen 10.00 13.00
05-10-20 Maandagavond Les 1 Groningen 19.00 22.00
19-10-20 Maandagavond Les 2 Groningen 19.00 22.00
07-10-20 Woensdagavond Les 1 Groningen 19.00 22.00
21-10-20 Woensdagavond Les 2 Groningen 19.00 22.00
09-10-20 Vrijdag Les 1 Leeuwarden 10.00 13.00
23-10-20 Vrijdag Les 2 Leeuwarden 10.00 13.00
05-10-20 Maandagavond Les 1 Leeuwarden 19.00 22.00
19-10-20 Maandagavond Les 2 Leeuwarden 19.00 22.00
07-10-20 Woensdagavond Les 1 Leeuwarden 19.00 22.00
21-10-20 Woensdagavond Les 2 Leeuwarden 19.00 22.00
09-10-20 Vrijdag Les 1 Maastricht 10.00 13.00
30-10-20 Vrijdag Les 2 Maastricht 10.00 13.00
05-10-20 Maandagavond Les 1 Maastricht 19.00 22.00
26-10-20 Maandagavond Les 2 Maastricht 19.00 22.00
07-10-20 Woensdagavond Les 1 Maastricht 19.00 22.00
28-10-20 Woensdagavond Les 2 Maastricht 19.00 22.00
08-10-20 Donderdag Les 1 Rotterdam 10.00 13.00
29-10-20 Donderdag Les 2 Rotterdam 10.00 13.00
10-10-20 Zaterdag Les 1 Rotterdam 10.00 13.00
31-10-20 Zaterdag Les 2 Rotterdam 10.00 13.00
06-10-20 Dinsdagavond Les 1 Rotterdam 19.00 22.00
27-10-20 Dinsdagavond Les 2 Rotterdam 19.00 22.00
08-10-20 Donderdagavond Les 1 Rotterdam 19.00 22.00
29-10-20 Donderdagavond Les 2 Rotterdam 19.00 22.00
06-10-20 Dinsdag Les 1 Utrecht 10.00 13.00
27-10-20 Dinsdag Les 2 Utrecht 10.00 13.00
10-10-20 Zaterdag Les 1 Utrecht 10.00 13.00
31-10-20 Zaterdag Les 2 Utrecht 10.00 13.00
06-10-20 Dinsdagavond Les 1 Utrecht 19.00 22.00
27-10-20 Dinsdagavond Les 2 Utrecht 19.00 22.00
08-10-20 Donderdagavond Les 1 Utrecht 19.00 22.00
29-10-20 Donderdagavond Les 2 Utrecht 19.00 22.00
07-10-20 Woensdag Les 1 Venlo 10.00 13.00
28-10-20 Woensdag Les 2 Venlo 10.00 13.00
05-10-20 Maandagavond Les 1 Venlo 19.00 22.00
26-10-20 Maandagavond Les 2 Venlo 19.00 22.00
07-10-20 Woensdagavond Les 1 Venlo 19.00 22.00
28-10-20 Woensdagavond Les 2 Venlo 19.00 22.00
06-10-20 Dinsdag Les 1 Zwolle 10.00 13.00
20-10-20 Dinsdag Les 2 Zwolle 10.00 13.00
10-10-20 Zaterdag Les 1 Zwolle 10.00 13.00
24-10-20 Zaterdag Les 2 Zwolle 10.00 13.00
06-10-20 Dinsdagavond Les 1 Zwolle 19.00 22.00
20-10-20 Dinsdagavond Les 2 Zwolle 19.00 22.00
08-10-20 Donderdagavond Les 1 Zwolle 19.00 22.00
22-10-20 Donderdagavond Les 2 Zwolle 19.00 22.00