Planning opleiding

Efficienter Werken Programma verzorgt deze opleiding zowel in avond- als in dag- als in weekendopleiding. De avondopleiding is van 19.00 tot 22.00 uur en omvat 5 avonden. De dagopleiding is van 10.00 tot 16.00 uur en omvat 2,5 dagen.

Onze tweedaagse basisopleidingen starten jaarlijks in februari, april, juni, oktober en december.

Lesdata opleidingen per locatie:

Datum:
Dag:
Locatie:
Start:
Eind:
04-07-19 Donderdag (dag) – les 1 Amsterdam 10.00 16.00
11-07-19 Donderdag (dag) – les 2 Amsterdam 10.00 16.00
18-07-19 Donderdag (dag) – les 3 Amsterdam 10.00 13.00
06-07-19 Zaterdag (dag) – les 1 Amsterdam 10.00 16.00
13-07-19 Zaterdag (dag) – les 2 Amsterdam 10.00 16.00
20-07-19 Zaterdag (dag) – les 3 Amsterdam 10.00 13.00
25-06-19 Dinsdag (avond) – les 1 Amsterdam 19.00 22.00
02-07-19 Dinsdag (avond) – les 2 Amsterdam 19.00 22.00
09-07-19 Dinsdag (avond) – les 3 Amsterdam 19.00 22.00
16-07-19 Dinsdag (avond) – les 4 Amsterdam 19.00 22.00
23-07-19 Dinsdag (avond) – les 5 Amsterdam 19.00 22.00
27-06-19 Donderdag (avond) – les 1 Amsterdam 19.00 22.00
04-07-19 Donderdag (avond) – les 2 Amsterdam 19.00 22.00
11-07-19 Donderdag (avond) – les 3 Amsterdam 19.00 22.00
18-07-19 Donderdag (avond) – les 4 Amsterdam 19.00 22.00
25-07-19 Donderdag (avond) – les 5 Amsterdam 19.00 22.00
03-07-19 Woensdag (dag) – les 1 Alkmaar 10.00 16.00
10-07-19 Woensdag (dag) – les 2 Alkmaar 10.00 16.00
17-07-19 Woensdag (dag) – les 3 Alkmaar 10.00 13.00
24-06-19 Maandag (avond) – les 1 Alkmaar 19.00 22.00
01-07-19 Maandag (avond) – les 2 Alkmaar 19.00 22.00
08-07-19 Maandag (avond) – les 3 Alkmaar 19.00 22.00
15-07-19 Maandag (avond) – les 4 Alkmaar 19.00 22.00
22-07-19 Maandag (avond) – les 5 Alkmaar 19.00 22.00
26-06-19 Woensdag (avond) – les 1 Alkmaar 19.00 22.00
03-07-19 Woensdag (avond) – les 2 Alkmaar 19.00 22.00
10-07-19 Woensdag (avond) – les 3 Alkmaar 19.00 22.00
17-07-19 Woensdag (avond) – les 4 Alkmaar 19.00 22.00
24-07-19 Woensdag (avond) – les 5 Alkmaar 19.00 22.00
03-07-19 Woensdag (dag) – les 1 Arnhem 10.00 16.00
10-07-19 Woensdag (dag) – les 2 Arnhem 10.00 16.00
17-07-19 Woensdag (dag) – les 3 Arnhem 10.00 13.00
24-06-19 Maandag (avond) – les 1 Arnhem 19.00 22.00
01-07-19 Maandag (avond) – les 2 Arnhem 19.00 22.00
08-07-19 Maandag (avond) – les 3 Arnhem 19.00 22.00
15-07-19 Maandag (avond) – les 4 Arnhem 19.00 22.00
22-07-19 Maandag (avond) – les 5 Arnhem 19.00 22.00
26-06-19 Woensdag (avond) – les 1 Arnhem 19.00 22.00
03-07-19 Woensdag (avond) – les 2 Arnhem 19.00 22.00
10-07-19 Woensdag (avond) – les 3 Arnhem 19.00 22.00
17-07-19 Woensdag (avond) – les 4 Arnhem 19.00 22.00
24-07-19 Woensdag (avond) – les 5 Arnhem 19.00 22.00
05-07-19 Vrijdag (dag) – les 1 Breda 10.00 16.00
12-07-19 Vrijdag (dag) – les 2 Breda 10.00 16.00
19-07-19 Vrijdag (dag) – les 3 Breda 10.00 13.00
24-06-19 Maandag (avond) – les 1 Breda 19.00 22.00
01-07-19 Maandag (avond) – les 2 Breda 19.00 22.00
08-07-19 Maandag (avond) – les 3 Breda 19.00 22.00
15-07-19 Maandag (avond) – les 4 Breda 19.00 22.00
22-07-19 Maandag (avond) – les 5 Breda 19.00 22.00
26-06-19 Woensdag (avond) – les 1 Breda 19.00 22.00
03-07-19 Woensdag (avond) – les 2 Breda 19.00 22.00
10-07-19 Woensdag (avond) – les 3 Breda 19.00 22.00
17-07-19 Woensdag (avond) – les 4 Breda 19.00 22.00
24-07-19 Woensdag (avond) – les 5 Breda 19.00 22.00
03-07-19 Woensdag (dag) – les 1 Den Haag 10.00 16.00
10-07-19 Woensdag (dag) – les 2 Den Haag 10.00 16.00
17-07-19 Woensdag (dag) – les 3 Den Haag 10.00 13.00
24-06-19 Maandag (avond) – les 1 Den Haag 19.00 22.00
01-07-19 Maandag (avond) – les 2 Den Haag 19.00 22.00
08-07-19 Maandag (avond) – les 3 Den Haag 19.00 22.00
15-07-19 Maandag (avond) – les 4 Den Haag 19.00 22.00
22-07-19 Maandag (avond) – les 5 Den Haag 19.00 22.00
26-06-19 Woensdag (avond) – les 1 Den Haag 19.00 22.00
03-07-19 Woensdag (avond) – les 2 Den Haag 19.00 22.00
10-07-19 Woensdag (avond) – les 3 Den Haag 19.00 22.00
17-07-19 Woensdag (avond) – les 4 Den Haag 19.00 22.00
24-07-19 Woensdag (avond) – les 5 Den Haag 19.00 22.00
02-07-19 Dinsdag (dag) – les 1 Eindhoven 10.00 16.00
09-07-19 Dinsdag (dag) – les 2 Eindhoven 10.00 16.00
16-07-19 Dinsdag (dag) – les 3 Eindhoven 10.00 13.00
06-07-19 Zaterdag (dag) – les 1 Eindhoven 10.00 16.00
13-07-19 Zaterdag (dag) – les 2 Eindhoven 10.00 16.00
20-07-19 Zaterdag (dag) – les 3 Eindhoven 10.00 13.00
25-06-19 Dinsdag (avond) – les 1 Eindhoven 19.00 22.00
02-07-19 Dinsdag (avond) – les 2 Eindhoven 19.00 22.00
09-07-19 Dinsdag (avond) – les 3 Eindhoven 19.00 22.00
16-07-19 Dinsdag (avond) – les 4 Eindhoven 19.00 22.00
23-07-19 Dinsdag (avond) – les 5 Eindhoven 19.00 22.00
27-06-19 Donderdag (avond) – les 1 Eindhoven 19.00 22.00
04-07-19 Donderdag (avond) – les 2 Eindhoven 19.00 22.00
11-07-19 Donderdag (avond) – les 3 Eindhoven 19.00 22.00
18-07-19 Donderdag (avond) – les 4 Eindhoven 19.00 22.00
25-07-19 Donderdag (avond) – les 5 Eindhoven 19.00 22.00
05-07-19 Vrijdag (dag) – les 1 Enschede 10.00 16.00
12-07-19 Vrijdag (dag) – les 2 Enschede 10.00 16.00
19-07-19 Vrijdag (dag) – les 3 Enschede 10.00 13.00
24-06-19 Maandag (avond) – les 1 Enschede 19.00 22.00
01-07-19 Maandag (avond) – les 2 Enschede 19.00 22.00
08-07-19 Maandag (avond) – les 3 Enschede 19.00 22.00
15-07-19 Maandag (avond) – les 4 Enschede 19.00 22.00
22-07-19 Maandag (avond) – les 5 Enschede 19.00 22.00
26-06-19 Woensdag (avond) – les 1 Enschede 19.00 22.00
03-07-19 Woensdag (avond) – les 2 Enschede 19.00 22.00
10-07-19 Woensdag (avond) – les 3 Enschede 19.00 22.00
17-07-19 Woensdag (avond) – les 4 Enschede 19.00 22.00
24-07-19 Woensdag (avond) – les 5 Enschede 19.00 22.00
03-07-19 Woensdag (dag) – les 1 Groningen 10.00 16.00
10-07-19 Woensdag (dag) – les 2 Groningen 10.00 16.00
17-07-19 Woensdag (dag) – les 3 Groningen 10.00 13.00
24-06-19 Maandag (avond) – les 1 Groningen 19.00 22.00
01-07-19 Maandag (avond) – les 2 Groningen 19.00 22.00
08-07-19 Maandag (avond) – les 3 Groningen 19.00 22.00
15-07-19 Maandag (avond) – les 4 Groningen 19.00 22.00
22-07-19 Maandag (avond) – les 5 Groningen 19.00 22.00
26-06-19 Woensdag (avond) – les 1 Groningen 19.00 22.00
03-07-19 Woensdag (avond) – les 2 Groningen 19.00 22.00
10-07-19 Woensdag (avond) – les 3 Groningen 19.00 22.00
17-07-19 Woensdag (avond) – les 4 Groningen 19.00 22.00
24-07-19 Woensdag (avond) – les 5 Groningen 19.00 22.00
05-07-19 Vrijdag (dag) – les 1 Leeuwarden 10.00 16.00
12-07-19 Vrijdag (dag) – les 2 Leeuwarden 10.00 16.00
19-07-19 Vrijdag (dag) – les 3 Leeuwarden 10.00 13.00
24-06-19 Maandag (avond) – les 1 Leeuwarden 19.00 22.00
01-07-19 Maandag (avond) – les 2 Leeuwarden 19.00 22.00
08-07-19 Maandag (avond) – les 3 Leeuwarden 19.00 22.00
15-07-19 Maandag (avond) – les 4 Leeuwarden 19.00 22.00
22-07-19 Maandag (avond) – les 5 Leeuwarden 19.00 22.00
26-06-19 Woensdag (avond) – les 1 Leeuwarden 19.00 22.00
03-07-19 Woensdag (avond) – les 2 Leeuwarden 19.00 22.00
10-07-19 Woensdag (avond) – les 3 Leeuwarden 19.00 22.00
17-07-19 Woensdag (avond) – les 4 Leeuwarden 19.00 22.00
24-07-19 Woensdag (avond) – les 5 Leeuwarden 19.00 22.00
05-07-19 Vrijdag (dag) – les 1 Maastricht 10.00 16.00
12-07-19 Vrijdag (dag) – les 2 Maastricht 10.00 16.00
19-07-19 Vrijdag (dag) – les 3 Maastricht 10.00 13.00
24-06-19 Maandag (avond) – les 1 Maastricht 19.00 22.00
01-07-19 Maandag (avond) – les 2 Maastricht 19.00 22.00
08-07-19 Maandag (avond) – les 3 Maastricht 19.00 22.00
15-07-19 Maandag (avond) – les 4 Maastricht 19.00 22.00
22-07-19 Maandag (avond) – les 5 Maastricht 19.00 22.00
26-06-19 Woensdag (avond) – les 1 Maastricht 19.00 22.00
03-07-19 Woensdag (avond) – les 2 Maastricht 19.00 22.00
10-07-19 Woensdag (avond) – les 3 Maastricht 19.00 22.00
17-07-19 Woensdag (avond) – les 4 Maastricht 19.00 22.00
24-07-19 Woensdag (avond) – les 5 Maastricht 19.00 22.00
04-07-19 Donderdag (dag) – les 1 Rotterdam 10.00 16.00
11-07-19 Donderdag (dag) – les 2 Rotterdam 10.00 16.00
18-07-19 Donderdag (dag) – les 3 Rotterdam 10.00 13.00
06-07-19 Zaterdag (dag) – les 1 Rotterdam 10.00 16.00
13-07-19 Zaterdag (dag) – les 2 Rotterdam 10.00 16.00
20-07-19 Zaterdag (dag) – les 3 Rotterdam 10.00 13.00
25-06-19 Dinsdag (avond) – les 1 Rotterdam 19.00 22.00
02-07-19 Dinsdag (avond) – les 2 Rotterdam 19.00 22.00
09-07-19 Dinsdag (avond) – les 3 Rotterdam 19.00 22.00
16-07-19 Dinsdag (avond) – les 4 Rotterdam 19.00 22.00
23-07-19 Dinsdag (avond) – les 5 Rotterdam 19.00 22.00
27-06-19 Donderdag (avond) – les 1 Rotterdam 19.00 22.00
04-07-19 Donderdag (avond) – les 2 Rotterdam 19.00 22.00
11-07-19 Donderdag (avond) – les 3 Rotterdam 19.00 22.00
18-07-19 Donderdag (avond) – les 4 Rotterdam 19.00 22.00
25-07-19 Donderdag (avond) – les 5 Rotterdam 19.00 22.00
02-07-19 Dinsdag (dag) – les 1 Utrecht 10.00 16.00
09-07-19 Dinsdag (dag) – les 2 Utrecht 10.00 16.00
16-07-19 Dinsdag (dag) – les 3 Utrecht 10.00 13.00
06-07-19 Zaterdag (dag) – les 1 Utrecht 10.00 16.00
13-07-19 Zaterdag (dag) – les 2 Utrecht 10.00 16.00
20-07-19 Zaterdag (dag) – les 3 Utrecht 10.00 13.00
25-06-19 Dinsdag (avond) – les 1 Utrecht 19.00 22.00
02-07-19 Dinsdag (avond) – les 2 Utrecht 19.00 22.00
09-07-19 Dinsdag (avond) – les 3 Utrecht 19.00 22.00
16-07-19 Dinsdag (avond) – les 4 Utrecht 19.00 22.00
23-07-19 Dinsdag (avond) – les 5 Utrecht 19.00 22.00
27-06-19 Donderdag (avond) – les 1 Utrecht 19.00 22.00
04-07-19 Donderdag (avond) – les 2 Utrecht 19.00 22.00
11-07-19 Donderdag (avond) – les 3 Utrecht 19.00 22.00
18-07-19 Donderdag (avond) – les 4 Utrecht 19.00 22.00
25-07-19 Donderdag (avond) – les 5 Utrecht 19.00 22.00
03-07-19 Woensdag (dag) – les 1 Venlo 10.00 16.00
10-07-19 Woensdag (dag) – les 2 Venlo 10.00 16.00
17-07-19 Woensdag (dag) – les 3 Venlo 10.00 13.00
24-06-19 Maandag (avond) – les 1 Venlo 19.00 22.00
01-07-19 Maandag (avond) – les 2 Venlo 19.00 22.00
08-07-19 Maandag (avond) – les 3 Venlo 19.00 22.00
15-07-19 Maandag (avond) – les 4 Venlo 19.00 22.00
22-07-19 Maandag (avond) – les 5 Venlo 19.00 22.00
26-06-19 Woensdag (avond) – les 1 Venlo 19.00 22.00
03-07-19 Woensdag (avond) – les 2 Venlo 19.00 22.00
10-07-19 Woensdag (avond) – les 3 Venlo 19.00 22.00
17-07-19 Woensdag (avond) – les 4 Venlo 19.00 22.00
24-07-19 Woensdag (avond) – les 5 Venlo 19.00 22.00
02-07-19 Dinsdag (dag) – les 1 Zwolle 10.00 16.00
09-07-19 Dinsdag (dag) – les 2 Zwolle 10.00 16.00
16-07-19 Dinsdag (dag) – les 3 Zwolle 10.00 13.00
06-07-19 Zaterdag (dag) – les 1 Zwolle 10.00 16.00
13-07-19 Zaterdag (dag) – les 2 Zwolle 10.00 16.00
20-07-19 Zaterdag (dag) – les 3 Zwolle 10.00 13.00
25-06-19 Dinsdag (avond) – les 1 Zwolle 19.00 22.00
02-07-19 Dinsdag (avond) – les 2 Zwolle 19.00 22.00
09-07-19 Dinsdag (avond) – les 3 Zwolle 19.00 22.00
16-07-19 Dinsdag (avond) – les 4 Zwolle 19.00 22.00
23-07-19 Dinsdag (avond) – les 5 Zwolle 19.00 22.00
27-06-19 Donderdag (avond) – les 1 Zwolle 19.00 22.00
04-07-19 Donderdag (avond) – les 2 Zwolle 19.00 22.00
11-07-19 Donderdag (avond) – les 3 Zwolle 19.00 22.00
18-07-19 Donderdag (avond) – les 4 Zwolle 19.00 22.00
25-07-19 Donderdag (avond) – les 5 Zwolle 19.00 22.00