Planning opleiding

Efficienter Werken Programma verzorgt deze opleiding zowel in avond- als in dag- als in weekendopleiding. De avondopleiding is van 19.00 tot 22.00 uur en omvat 4 avonden. De dagopleiding is van 10.00 tot 16.00 uur en omvat 2 dagen.

Onze twee en driedaagse basisopleidingen starten jaarlijks in februari, april, juni, oktober en december.

Lesdata opleidingen per locatie:

Datum: Dag: Les: Locatie: Start: Eind:
09-04-20 Donderdag Les 1 Amsterdam 10.00 16.00
23-04-20 Donderdag Les 2 Amsterdam 10.00 16.00
04-04-20 Zaterdag Les 1 Amsterdam 10.00 16.00
18-04-20 Zaterdag Les 2 Amsterdam 10.00 16.00
07-04-20 Dinsdagavond Les 1 Amsterdam 19.00 22.00
14-04-20 Dinsdagavond Les 2 Amsterdam 19.00 22.00
21-04-10 Dinsdagavond Les 3 Amsterdam 19.00 22.00
06-05-20 Woensdagavond Les 4 Amsterdam 19.00 22.00
09-04-20 Donderdagavond Les 1 Amsterdam 19.00 22.00
16-04-20 Donderdagavond Les 2 Amsterdam 19.00 22.00
23-04-20 Donderdagavond Les 3 Amsterdam 19.00 22.00
07-05-20 Donderdagavond Les 4 Amsterdam 19.00 22.00
08-04-20 Woensdag Les 1 Alkmaar 10.00 16.00
22-04-20 Woensdag Les 2 Alkmaar 10.00 16.00
06-04-20 Maandagavond Les 1 Alkmaar 19.00 22.00
14-04-20 Dinsdagavond Les 2 Alkmaar 19.00 22.00
20-04-20 Maandagavond Les 3 Alkmaar 19.00 22.00
11-05-20 Maandagavond Les 4 Alkmaar 19.00 22.00
08-04-20 Woensdagavond Les 1 Alkmaar 19.00 22.00
15-04-20 Woensdagavond Les 2 Alkmaar 19.00 22.00
22-04-20 Woensdagavond Les 3 Alkmaar 19.00 22.00
06-05-20 Woensdagavond Les 4 Alkmaar 19.00 22.00
08-04-20 Woensdag Les 1 Arnhem 10.00 16.00
22-04-20 Woensdag Les 2 Arnhem 10.00 16.00
06-04-20 Maandagavond Les 1 Arnhem 19.00 22.00
14-04-20 Dinsdagavond Les 2 Arnhem 19.00 22.00
20-04-20 Maandagavond Les 3 Arnhem 19.00 22.00
11-05-20 Maandagavond Les 4 Arnhem 19.00 22.00
08-04-20 Woensdagavond Les 1 Arnhem 19.00 22.00
15-04-20 Woensdagavond Les 2 Arnhem 19.00 22.00
22-04-20 Woensdagavond Les 3 Arnhem 19.00 22.00
06-05-20 Woensdagavond Les 4 Arnhem 19.00 22.00
03-04-20 Vrijdag Les 1 Breda 10.00 16.00
17-04-20 Vrijdag Les 2 Breda 10.00 16.00
06-04-20 Maandagavond Les 1 Breda 19.00 22.00
14-04-20 Dinsdagavond Les 2 Breda 19.00 22.00
20-04-20 Maandagavond Les 3 Breda 19.00 22.00
11-05-20 Maandagavond Les 4 Breda 19.00 22.00
08-04-20 Woensdagavond Les 1 Breda 19.00 22.00
15-04-20 Woensdagavond Les 2 Breda 19.00 22.00
22-04-20 Woensdagavond Les 3 Breda 19.00 22.00
06-05-20 Woensdagavond Les 4 Breda 19.00 22.00
08-04-20 Woensdag Les 1 Den Haag 10.00 16.00
22-04-20 Woensdag Les 2 Den Haag 10.00 16.00
06-04-20 Maandagavond Les 1 Den Haag 19.00 22.00
14-04-20 Dinsdagavond Les 2 Den Haag 19.00 22.00
20-04-20 Maandagavond Les 3 Den Haag 19.00 22.00
11-05-20 Maandagavond Les 4 Den Haag 19.00 22.00
08-04-20 Woensdagavond Les 1 Den Haag 19.00 22.00
15-04-20 Woensdagavond Les 2 Den Haag 19.00 22.00
22-04-20 Woensdagavond Les 3 Den Haag 19.00 22.00
06-05-20 Woensdagavond Les 4 Den Haag 19.00 22.00
07-04-20 Dinsdag Les 1 Eindhoven 10.00 16.00
21-04-20 Dinsdag Les 2 Eindhoven 10.00 16.00
04-04-20 Zaterdag Les 1 Eindhoven 10.00 16.00
18-04-20 Zaterdag Les 2 Eindhoven 10.00 16.00
07-04-20 Dinsdagavond Les 1 Eindhoven 19.00 22.00
14-04-20 Dinsdagavond Les 2 Eindhoven 19.00 22.00
21-04-10 Dinsdagavond Les 3 Eindhoven 19.00 22.00
06-05-20 Woensdagavond Les 4 Eindhoven 19.00 22.00
09-04-20 Donderdagavond Les 1 Eindhoven 19.00 22.00
16-04-20 Donderdagavond Les 2 Eindhoven 19.00 22.00
23-04-20 Donderdagavond Les 3 Eindhoven 19.00 22.00
07-05-20 Donderdagavond Les 4 Eindhoven 19.00 22.00
03-04-20 Vrijdag Les 1 Enschede 10.00 16.00
17-04-20 Vrijdag Les 2 Enschede 10.00 16.00
06-04-20 Maandagavond Les 1 Enschede 19.00 22.00
14-04-20 Dinsdagavond Les 2 Enschede 19.00 22.00
20-04-20 Maandagavond Les 3 Enschede 19.00 22.00
11-05-20 Maandagavond Les 4 Enschede 19.00 22.00
08-04-20 Woensdagavond Les 1 Enschede 19.00 22.00
15-04-20 Woensdagavond Les 2 Enschede 19.00 22.00
22-04-20 Woensdagavond Les 3 Enschede 19.00 22.00
06-05-20 Woensdagavond Les 4 Enschede 19.00 22.00
08-04-20 Woensdag Les 1 Groningen 10.00 16.00
22-04-20 Woensdag Les 2 Groningen 10.00 16.00
06-04-20 Maandagavond Les 1 Groningen 19.00 22.00
14-04-20 Dinsdagavond Les 2 Groningen 19.00 22.00
20-04-20 Maandagavond Les 3 Groningen 19.00 22.00
11-05-20 Maandagavond Les 4 Groningen 19.00 22.00
08-04-20 Woensdagavond Les 1 Groningen 19.00 22.00
15-04-20 Woensdagavond Les 2 Groningen 19.00 22.00
22-04-20 Woensdagavond Les 3 Groningen 19.00 22.00
06-05-20 Woensdagavond Les 4 Groningen 19.00 22.00
03-04-20 Vrijdag Les 1 Leeuwarden 10.00 16.00
17-04-20 Vrijdag Les 2 Leeuwarden 10.00 16.00
06-04-20 Maandagavond Les 1 Leeuwarden 19.00 22.00
14-04-20 Dinsdagavond Les 2 Leeuwarden 19.00 22.00
20-04-20 Maandagavond Les 3 Leeuwarden 19.00 22.00
11-05-20 Maandagavond Les 4 Leeuwarden 19.00 22.00
08-04-20 Woensdagavond Les 1 Leeuwarden 19.00 22.00
15-04-20 Woensdagavond Les 2 Leeuwarden 19.00 22.00
22-04-20 Woensdagavond Les 3 Leeuwarden 19.00 22.00
06-05-20 Woensdagavond Les 4 Leeuwarden 19.00 22.00
03-04-20 Vrijdag Les 1 Maastricht 10.00 16.00
17-04-20 Vrijdag Les 2 Maastricht 10.00 16.00
06-04-20 Maandagavond Les 1 Maastricht 19.00 22.00
14-04-20 Dinsdagavond Les 2 Maastricht 19.00 22.00
20-04-20 Maandagavond Les 3 Maastricht 19.00 22.00
11-05-20 Maandagavond Les 4 Maastricht 19.00 22.00
08-04-20 Woensdagavond Les 1 Maastricht 19.00 22.00
15-04-20 Woensdagavond Les 2 Maastricht 19.00 22.00
22-04-20 Woensdagavond Les 3 Maastricht 19.00 22.00
06-05-20 Woensdagavond Les 4 Maastricht 19.00 22.00
09-04-20 Donderdag Les 1 Rotterdam 10.00 16.00
23-04-20 Donderdag Les 2 Rotterdam 10.00 16.00
04-04-20 Zaterdag Les 1 Rotterdam 10.00 16.00
18-04-20 Zaterdag Les 2 Rotterdam 10.00 16.00
07-04-20 Dinsdagavond Les 1 Rotterdam 19.00 22.00
14-04-20 Dinsdagavond Les 2 Rotterdam 19.00 22.00
21-04-10 Dinsdagavond Les 3 Rotterdam 19.00 22.00
06-05-20 Woensdagavond Les 4 Rotterdam 19.00 22.00
09-04-20 Donderdagavond Les 1 Rotterdam 19.00 22.00
16-04-20 Donderdagavond Les 2 Rotterdam 19.00 22.00
23-04-20 Donderdagavond Les 3 Rotterdam 19.00 22.00
07-05-20 Donderdagavond Les 4 Rotterdam 19.00 22.00
07-04-20 Dinsdag Les 1 Utrecht 10.00 16.00
21-04-20 Dinsdag Les 2 Utrecht 10.00 16.00
04-04-20 Zaterdag Les 1 Utrecht 10.00 16.00
18-04-20 Zaterdag Les 2 Utrecht 10.00 16.00
07-04-20 Dinsdagavond Les 1 Utrecht 19.00 22.00
14-04-20 Dinsdagavond Les 2 Utrecht 19.00 22.00
21-04-10 Dinsdagavond Les 3 Utrecht 19.00 22.00
06-05-20 Woensdagavond Les 4 Utrecht 19.00 22.00
09-04-20 Donderdagavond Les 1 Utrecht 19.00 22.00
16-04-20 Donderdagavond Les 2 Utrecht 19.00 22.00
23-04-20 Donderdagavond Les 3 Utrecht 19.00 22.00
07-05-20 Donderdagavond Les 4 Utrecht 19.00 22.00
08-04-20 Woensdag Les 1 Venlo 10.00 16.00
22-04-20 Woensdag Les 2 Venlo 10.00 16.00
06-04-20 Maandagavond Les 1 Venlo 19.00 22.00
14-04-20 Dinsdagavond Les 2 Venlo 19.00 22.00
20-04-20 Maandagavond Les 3 Venlo 19.00 22.00
11-05-20 Maandagavond Les 4 Venlo 19.00 22.00
08-04-20 Woensdagavond Les 1 Venlo 19.00 22.00
15-04-20 Woensdagavond Les 2 Venlo 19.00 22.00
22-04-20 Woensdagavond Les 3 Venlo 19.00 22.00
06-05-20 Woensdagavond Les 4 Venlo 19.00 22.00
07-04-20 Dinsdag Les 1 Zwolle 10.00 16.00
21-04-20 Dinsdag Les 2 Zwolle 10.00 16.00
04-04-20 Zaterdag Les 1 Zwolle 10.00 16.00
18-04-20 Zaterdag Les 2 Zwolle 10.00 16.00
07-04-20 Dinsdagavond Les 1 Zwolle 19.00 22.00
14-04-20 Dinsdagavond Les 2 Zwolle 19.00 22.00
21-04-10 Dinsdagavond Les 3 Zwolle 19.00 22.00
06-05-20 Woensdagavond Les 4 Zwolle 19.00 22.00
09-04-20 Donderdagavond Les 1 Zwolle 19.00 22.00
16-04-20 Donderdagavond Les 2 Zwolle 19.00 22.00
23-04-20 Donderdagavond Les 3 Zwolle 19.00 22.00
07-05-20 Donderdagavond Les 4 Zwolle 19.00 22.00